O nás

Představení firmy

Jsme rádi že jste navštívili  prezentační stránky naší firmy.

Dovolte abych Vám ji představil.
Působíme na trhu již od roku 1995 , za tuto dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti z našeho oboru. Jsme firma flexibilní a tak se nedržíme jen tradičních způsobů, ale využíváme i moderní způsoby práce.Převážně působíme v oblasti jižních čech a občas i mimo tuto obast. Nepatříme mezi ty firmy, které slibují že jsou nejlevnější na trhu, protože velmi nízká cena jde ruku v ruce s nízkou kvalitou práce.Odvádíme precizní a kvalitní práci díky které nás mají naši zákazníci rádi a znovu se k nám vracejí o čemž se můžete přesvědčit i v naší rubrice :reference, nebo přímo u našich zákazníků.Příprava pracoviště a následný  úklid je samozřemostí.
Například : po malířských pracích standartně uklízíme na hrubo. Je samozřejmě možné objednat si tyto práce i s úklidem na čisto. Můžete se nás cokoliv zeptat , rádi Vám co nejrychleji odpovíme.

Prohlídněte si v klidu naše stránky a vyberte si to co Vám bude nejvíce vyhovovat, v případě že jste nenašli přesně to co jste hledali, kontaktujte nás a my Vám vyjdeme maximálně vstříci k Vaší maximální spokojenosti.

S pozdravem   Majitel firmy: Petr  Kaňák

Představení firmy